בית ספר חב"ד - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: רחוב נחשון שכונת הדקל
טלפון : 08-6371392
פקס : 08-6325862
שעות קבלה:

מנהללת.jpg

דבר המנהלת

 

שנת הלימודים החדשה נפתחה באוירה של שינוי והתחדשות ובשאיפה להשגת יעדים חדשים כדי להעצים את בית ספרנו ולהצעיד אותו להישגים ראויים ע"י מיצוי יכולתו של כל תלמיד ותלמידה בבית ספרנו.
אחד הדברים שהתחדשו בשנים האחרונות במערכת החינוך הוא קידום הלמידה וההוראה המתוקשבת.

הטכנולוגיה המתפתחת מאפשרת לעקוב ולהתחבר מכל מקום ובכל זמן לאתרים ולחומרי למידה מרתקים ובהיקפים נרחבים.
כמו כן ניתנת כיום האפשרות לעמוד בקשר בלתי פוסק עם הווי בית הספר ועם הצוות החינוכי ע"י אתר בית ספרי ולשם כך הוקם האתר הנוכחי כדי שהורי התלמידים יוכלו לעמוד מקרוב על הנעשה בין כתלי בית הספר הן מהבחינה החינוכית והלימודית והן לחוות את ההווי והאירועים.
עבודת חינוך ילדי ישראל היא ראשונה במעלה ודרושה לכך שותפות אמיצה ואיתנה בין הצוות החינוכי לבין ההורים, ועל כן אנו פונים אליכם הורים יקרים ליטול חלק בקידום בית ספרנו ע"י התענינות מהקורה דרך האתר וכן להעיר לנו את הערותיכם המחכימות והבונות.
אוכלוסיית בית ספרנו המאגדת בתוכה את כל רבדי החברה הישראלית מלמדת על המגמה היחודית של בית ספרנו ברוח החב"דית, להתאחד וליצור משפחה קהילתית אחת גדולה.

בוגרי בית ספר חב"ד ישמשו בעתיד בתפקידים שונים בציבור הישראלי, החל מרבנים ומורי דרך רוחניים ועד לתפקידים במקצועות הכלליים. בחינוך החב"די המיוחד מושם דגש על לימוד ורכישת ידע לצד הקניית מידות טובות והתמסרות למעשים טובים כדברי חז"ל "דרך ארץ קדמה לתורה".
בית ספרנו פועל, כמו בתי"ס אחרים, על ידי מתווה אופק חדש כאשר יש בו דגש רב על איתור תלמידים מתקשים וצמצום פערים עד כמה שניתן וזאת ע"י הקדשת שיעורים פרטניים עבורם כדי להעשיר את ידיעתם.

לשם כך אנו זקוקים שאתם ההורים תהיו שותפים מלאים בתוכניות השונות והמגוונות שחלקם יפורטו כאן באתר.
ככל שמעורבות ההורים תגדל והשימוש באתר בית הספר יתרחב, הוא יהפוך יותר ויותר לכלי שימושי ויזרז אותנו לפתח אותו ולהשקיע בו לרווחת כולנו.
תודתינו נתונה למורה דבורה דריי רכזת התקשוב ומאחלים לה הצלחה רבה בקידום האתר ויהי רצון שנוכל לבשר מעל גבי האתר שהנה הגיע זמן גאולתינו וביאת משיח צדקנו.

בברכת שנה פוריה

מנהלת בית הספר

הרבנית לאה אייזנבך