בית ספר תל"י הרי אילת - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: עין גדי
טלפון : 08-6339334/5
פקס : 08-6339331
שעות קבלה: 08:00-14:00, בימי שישי המזכירות סגורה
​​דב​ר המנהלת 
 

הורים, צוות ותלמידים יקרים

שנת הלימודים תשע"ט הגיעה אל סיומה. שנה בה הגשמנו חלומות רבים, חשנו התרוממות רוח וחווינו אירועים משמחים ופריצות דרך משמעותיות - חנכנו את אולם הספורט, הוכרנו כבית ספר מוביל פדגוגיה איכותית, ארבע מורות הומלצו לפרס חינוך עירוני ואחת מהן, בת אל לוי,  אף זכתה בו !!! כמו כן, הובלנו יוזמות חינוכיות רבות: חנכנו את שביל שבעת המינים המשמש סביבת למידה חוץ כיתתית, הפקנו מיזם ימ"י, ילדים מלמדים ילדים, בו ילדי שכבה ד' הוכשרו ללמד את תלמידי א' קריאה במיזם פק"מ, אשר צולם על ידי המרכז לטכנולוגיה חינוכית  כפרקטיקת הוראה ייחודית, תלמידי שכבה ה' לימדו את תלמידי ג' לקרוא אנגלית בתכנית BE, "חדר קסם" הפך לפעיל בקידום אקלים מיטבי –"קסם של כיתה", תלמידי שכבה ד' למדו למידה חוץ בית ספרית בכרית בסביבה הטבעית של חוף אילת, תלמידי כיתה ד'1 הוציאו  לאור ספרים כהוקרה לעיר אילת במסגרת למידה מבוססת פרויקטים. זאת ועוד, היתה זו שנה של מעורבות בקהילה בה תלמידי ו'1 חנכו את גן נטפים במסגרת המיזם 'אח בוגר', ותלמידי ו'2 חנכו את 'מועדון הקשישים' ו'מועדון ניצולי השואה'. שנה בה הורים וחברים נוספים בקהילה תמכו ותרמו לנו בתחומים שונים. שנה בה קידמנו הישגים ותלמידים רבים הצטיינו בתחומים שונים ומגוונים באופן אישי וקבוצתי - הגענו למקום ראשון עירוני בתחרות הקוד והרובוטיקה 'קוד מנקי', מקום ראשון של מיזם "פלייסמייקינג" (פרטים בהמשך התל"יתון), מקום ראשון בתחרות השחיה העירונית לשכבה ה'. שנה של הנהגת הורים פעילה ועוד...  בקיצור- הייתה זו שנה נפלאה, שנה של עשייה, שנה של אתגרים בהם עמדנו בכבוד ובהצלחה.

את השנה הזו אני מסיימת עם תחושת סיפוק אדירה והסיפוק הגדול הוא בזכות הצוות המופלא לו אני מודה בכל יום ויום, בזכותכם הורים יקרים ובזכות הילדים. יחד בשיתוף פעולה נבנה את יסודות החברה בהווה שהיא החברה של המחר.

בהזדמנות זו גם אודה לקרן תל"י, ובמיוחד לגב' גילה בראשי על התמיכה והליווי המקצועיים לאורך השנים  בהטמעת ערכי היהדות והפלורליזם בתכנית לימוד ייחודית,  על התמיכה בהוצאה לפועל של יוזמת 'שביל שבעת המינים', על המלווה הרוחני ועל הליווי המיוחד של תלמידי ו' בתכנית 'בני ובנות מצווה'. תודה!!

אני מברכת את כולכם בחופשה נעימה, שמרו על עצמכם ונפגש בשנה הבאה-תש"פ.

שלכם,

חגית איס

מנהלת בית הספר

 ​