נווט למעלה

school-title.png

לכבוד פתיחת שנת הלימודים אני מאחלת לכם תלמידים יקרים שתהנו ותתבשמו מהניחוח של היום הראשון ללימודים. מעניין איזה ניחוח זה יהיה מחר? צריך לעצור רגע, בין שיחת מחנך לחלוקת ספרים; בין טקס פתיחה למפגש עם החברים החדשים והישנים בהפסקת עשר הראשונה של השנה. לעצור לרגע ולקחת נשימה עמוקה ולרחרח את היום הזה. מה הניחוח שלו?

 

לכבוד פתיחת שנת הלימודים אני מאחלת לכם תלמידים יקרים שבשנה זו תפגשו אדם שישנה ולו במעט את מהלך חייכם. זה יכול להיות מורה או  חבר לספסל הלימודים או מרצה אורח; וזה יכול להיות גם אב הבית או מזכירת ביה"ס או אם הבית. משהו שיתגלה לפתע ויעורר השראה. מישהו שייחרט ביכרון.
לכבוד פתיחת שנת הלימודים אני מאחלת לכם תלמידים יקרים שלי  שתגלו במה אתם מוכשרים ותשקיעו רבות במסע אישי של תגליות למען עצמכם. הכירו בתכונות הטבעיות שלכם והפכו אותם למצפן של חייכם.
לכבוד פתיחת שנת הלימודים אני מאחלת לכם תלמידים יקרים שתהיו נוכחים בביה”ס. שימו לב לכל מה שקורה ברגעים אלו. הטו אוזן למחנכים שלכם ולחברים שלכם. להיות תלמיד בבית הספר זו זכות מקודשת.
לכבוד פתיחת שנת הלימודים אני מאחלת לכם תלמידיי היקרים שתזכו לבלות הרבה זמן עם ההורים שלכם השנה. יחס ותשומת לב הם דבר פשוט שאינו דורש שום תכנון מוקדם ואינו דורש שום משאבים מעבר לפינוי הזמן (“זמן זה לא כסף. זמן זה נשימה אחת” אמיליו מוגלינר- אמן ופילוסוף) . אני מאמינה שאין כח יותר מרפא ומצמיח מהקדשת זמן ותשומת לב לילד.
לכבוד פתיחת שנת הלימודים אני מאחלת לכולכם תלמידיי שביה”ס, הכיתה, החברים, המורים יהוו השנה עבורם מקום שנעים לחיות בו. מקום שראוי בו להיות בנאדם. הרי שבן כה וכה אתם הולכים לבלות כאן די הרבה שעות… אני מאחלת שיהיה מעניין, מעורר מחשבה, מרחיב אופקים, מאתגר, משעשע, מצחיק ופשוט כייף.
שנת לימודים מוצלחת ופוריה לכולם.
באהבה רבה,
 
גילה גולן-פרץ

מנהלת ביה"ס


תשעו- רשימת ציוד לתלמידים לשנה.docxתשעו- רשימת ציוד לתלמידים לשנה.docx

 

 מציג תמונות

 
 
משלנו.jpg

המבקשים שהגיעו לאחרונה לבית ספר צאלים, נהנו מתערוכת "תעודות הזהות הכיתתיות"  של תלמידי בית הספר אשר הכינו אותן בשיעורי החברה.  כל כיתה הציגה את התעודה האישית שלה בצורה ססגונית מעניינת ומגוונת.  התעודות עמדו במרחב התחתון במהלך השבועיים האחרונים וכעת עברו לכיתות.

קישור לדף עם כל התמונות

במסגרת לימודי גלישה נכונה ובטוחה ברשת, לפניכם אתר ובו פעילויות רבות ומהנות לפי שכבות.

האתר מותאם למורים הורים ותלמידים​ המוזמנים להכנס, להעשיר את הידע, וללמוד כיצד גולשים , נזהרים ונהנים.

באתר אמנת "גלישה נכונה" .  כל תלמידי בית הספר יחתמו עליה במהלך הפעילויות ב"שבוע גלישה בטוחה" בחודש פברואר.

גלישה בטוחה.

 

בוקר זמר הינו פרויקט הנערך מזה מספר שנים באילת. במסגרת התוכנית, תלמידי כיתות ד', ה', ו', לומדים את השירים הנבחרים מדי שנה במשך מספר חודשים  ומקיימים בוקר שירה גדול בנוכחות כל התלמידים מכל בתי הספר היסודיים.
במשך מספר חודשים, התלמידים לומדים לשיר את השירים, וגם את הסיפור מאחורי השיר, המחבר והמלחין.
לפניכם מצגת המפרטת את השירים ומילותיהם. כנסו, שירו, ותהנו.
אסנת פרידמן ​