בית ספר צאלים - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: המערב 6
טלפון : 08-6335985
פקס : 08-6315022
שעות קבלה:
                                                        DSC_5471.JPG
 

תלמידים, צוות חינוכי והורים יקרים,

שנת הלימודים תשע"ו נפתחה ברוב הוד והדר בטקס קבלת תלמידי כתה א' למערך הלמידה של ביה"ס בתוך החטיבה הצעירה. כבכל שנה ההתרגשות המלווה את פתיחת השנה משרה עלינו רוח טובה לקראת עשייה חינוכית איכותית ומיטבית למען הובלת ביה"ס להצלחתם של היחיד ושל הקבוצה.

ביה"ס צאלים מחנך למצוינות ערכית ולימודית ומטפח דיאלוג משמעותי בין כל האוכלוסיות הבאות בפתחו. תרבות השיח, גישור בין התפיסות החינוכיות והערכים, מוגנות וביטחון אישי וטיפוח בוגר מאושר ותורם לקהילה בפרט ולחברה בכלל, הם הבסיס להובלת התלמידים לחינוך איכותי.

הקהילה הבית ספרית תמשיך ליצוק מהות ורוח בתכנים, בערכים ובפעילויות החינוכיות והחזון הבית ספרי המחודש יהווה נר לרגלינו למען מיצויי היכולות והכישורים של כל תלמיד ותלמידה.

כולנו יחד, נמשיך לשמור על אקלים חברתי מצמיח, אחווה ורעות, ונכבד איש את רעהו באשר הוא כי כולנו "האחר" ולכולנו ישנה אישיות מיוחדת ועולם ומלואו לתת כמו גם לקבל.

התכנית הייחודית של ביה"ס – תכנית ח"ץ חוקרים צעירים ב"צאלים" תקדם פדגוגיה חדשנית ולמידה משמעותית מבוססת פרויקטים. מערך הלמידה יטפח למידה בחברותא ויטמיע ביצועי הבנה למען קידום התלמידים בכל תחומי הדעת. השיעורים המתוקשבים ימשיכו לקדם את מיומנויות המאה ה-21 תוך מתן במה למציאות הדיגיטלית בה חיים תלמידינו.

 

תכנית "אמירים" - תכנית לתלמידים מצטיינים, תמשיך להתקיים זו השנה הרביעית בביה"ס, תלמידינו ימשיכו לפעול בשגרירות מפתח הל"ב, שגרירי ספר, נאמני מחשב בתוך המיזם "סיסמה לכל תלמיד" ומובילי שינוי באיכות הסביבה יובילו את הטמעת הפח החום להפרדת הפסולת האורגנית.

כל התלמידים ייקחו חלק בתחרות "אלוף העברית" שמטרתה העשרת השפה בדרך חווייתית ומהנה, תלמידי שכבות ב'-ג' יזכו לנגן בכלי קשת ונשיפה עם מורים מקצועיים למוסיקה מטעם הקונסרבטוריון, תלמידים משכבה ו' ישתתפו בפרויקט רובוטיקה עירוני ותלמידי כתות א'-ב' יקחו חלק בתכנית "פרפרים צבעוניים" וילמדו בקבוצות למידה מקדמות בתחום רכישת הקריאה והכתיבה ותחום החשבון.

נמשיך לפעול למען מתן מענה לצרכים של הפרט בתחומים הלימודיים, הרגשיים, החברתיים-ערכיים ונזמן לתלמידינו הצלחה בתכניות: מיל"ת, "פותחים עתיד", פר"ח, שעות שילוב, טיפול בדרמה וסיפור, שעות המדריכה החינוכית ומענה על ידי יועצת ביה"ס ופסיכולוג ביה"ס.

בחג החנוכה נחגוג 20 שנה להיווסדו של בית ספר "צאלים" ונציין את האירוע בכבוד רב.

הנהגת ההורים, כמו תמיד, תקיים שותפות מלאה עם הצוות החינוכי למען קידום ביה"ס בכל התחומים.

 

מאחלת לכולנו שנת לימודים טובה ומוצלחת!​ 
גילה גולן-פרץ
מנהלת בית הספר