בית ספר ים סוף - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: שרה אמנו 10 אילת
טלפון : 08-9567250/1
פקס : 08-9567255
שעות קבלה: 08:00-14:00

דבר המנהלת

בנימה של התחדשות והתרגשות אנו פותחים את שנת הלימודים תשע"ט, אני מקדמת בברכה את כל באי בית ספר "ים סוף", תלמידים, צוות חינוכי והורים.   אני מברכת את כל תלמידי כתות א' שנכנסו בפעם הראשונה בשערי בית הספר , התלמידים החדשים ומשפחותיהם אשר הצטרפו לקהילתנו ומאחלת  להם קליטה מהירה ומוצלחת.

אני שמחה לפתוח את השנה בסימן התחלה חדשה ובניחוח חגי תשרי באוויר. שנה חדשה היא כמו דף חדש הפותח ספר שאת המשכו נרצה לקרוא . אני בטוחה שכולכם חוויתם חוויות נפלאות במהלך החופשה ועכשיו אתם מתרגשים לקראת התחלה חדשה.

בית ספר "ים סוף" ימשיך להוביל  תפיסה חינוכית הרואה בצמיחה של כל תלמיד הן מבחינה חברתית והן מבחינה קוגניטיבית והן מבחינה רגשית בסביבה מכילה, אוהבת, רגישה וקשובה לצרכי הילד. כחלק מתפיסה זו יושם דגש השנה על מתן מענה אישי לתלמידים הן בתחום הלימודי, הן בתחום החברתי והן בתחום הרגשי ע"י בניית תכנית אישית המותאמת לצרכיו של הילד וזאת במטרה לקדמו מהמקום בו הוא נמצא ובהתאם ליכולותיו.

תלמידים יקרים, השאיפה שלנו היא שכל אחד מכם יתפתח ויצמח לבוגר התורם לחברה ולעצמו. אנו מאמינים  ביכולתו של כל תלמיד להצליח וכך גם נפעל.  אנו מאמינים, כי הצלחת התלמיד הינה פועל ישיר של שיתופי פעולה בין המורה, התלמיד והוריו. שיתופי פעולה אלה מניבים פירות, בהם כולנו נהייה גאים.

שנה חדשה פותחת עבורינו חלון להזדמנויות רבות לשיפור ולהתחדשות לכולנו תקווה ורצון כי בבית ספר "ים סוף" נמשיך לעשות את הטוב ביותר עבור ילדינו.

 

הקהילה היא אחד ממוקדי הכוח עליהם נבנה ביה"ס וגם השנה נתמקד בחיזוק הקשרים בין תלמידים, הורים והצוות החינוכי. אני מאמינה, כי קשר עמוק המבוסס על כבוד והקשבה יצור אווירה אשר תאפשר לכל אחד מאיתנו לממש את יכולותיו וכישוריו. תקשורת טובה של הקהילה תתרום רבות להשגת היעדים וליצירת אקלים מיטבי בביה"ס.

לכם תלמידי כתות ו' היקרים אתם השכבה הבוגרת והמחזור הראשון של בית ספר "ים סוף" , מעמד המקנה גאווה רבה אך גם טומן בחובו אחריות גדולה. אני מקווה שאתם תהוו דוגמה בהתנהגותכם ובתרומתכם לקהילה ולכלל תלמידי בית הספר.

ברכה מיוחדת שלוחה לכל צוות המורים, צוות ההנהלה והסייעות על העבודה המשותפת, המאמץ וההשקעה הרבה בהיערכות לקראת השנה החדשה.

ברכות לכלל המורות והסייעות החדשות שהצטרפו למשפחת "ים סוף" השנה.

תודה מיוחדת לסגנית שלי לירון אבולעפיה אשר עומדת לצידי ומסייעת בהצמחת בית הספר וכן לטלי שטיינברג יועצת בית הספר על ההיערכות לקראת פתיחת שנה.

תודה מיוחדת לגילי אב הבית שעמל קשה במהלך כל חופשת הקיץ על מנת להכין עבורנו את ביה"ס. תודה למזכירת בית הספר סילבי על העבודה במהלך החופשה.

תודה רבה לוועד ההורים לעומד בראשו יו"ר וועד ההורים ד"ר אורן קיסוס על שיתוף פעולה במהלך החופשה.

אמר יאנוש קורצ'אק : "עתיד טוב יותר לאנושות טמון לא במשטר חברתי זה או אחר אלא באדם טוב יותר".

אני רוצה לאחל לכולנו שנה טובה ומתוקה

שנת הגשמת חלומות וציפיות .
שנה שבה נלמד לאהוב ולהאמין .
שנה שבה נוכל לדבר זה עם זה ופחות לכעוס.
שנה שנדע לקבל את האחר מתוך רצון אמיתי , ולא מתוך תחושת רחמים ואי נוחות.
שנהפוך להיות חברה מכבדת , סבלנית , ערכית וטובה .
חברה שיודעת להכיל את כולם מבלי לראותם כשונים, חברה שערה למתרחש סביבה ,ודוגלת בעשייה משמעותית ובהנעה תמידית.
שנה שבה נוכל להתמודד עם כל מכשול ומהמורה, ולהפוך אותו להזדמנות לצורך צמיחה ועשייה.
ובעיקר שנה נפלאה ,שנת שלום ובריאות , שנה של הצלחות ופריחות.

 

מאחלת רונית זגדון – מנהלת בית הספר