בית ספר ימין הרצוג - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: המערב 2
טלפון : 08-6377990
פקס : 08-6338246
שעות קבלה: yharzog-sec@eilat.muni.il

​​​​​​ 

בס"ד
 
משפחת ימין הרצוג היקרה!
הורים ותלמידים יקרים שלום רב,
 
אני שמח ומתרגש לשאת בעול הנכבד של הובלת בית הספר ימין הרצוג. אני מתפלל לה' שיסייע לי בשליחות החשובה של חינוך ילדי ישראל והמשך המורשת והמסורת המפוארת של בית הספר.
 
ה'אני מאמין' שלי הראשון שלי כאיש חינוך הוא המחויבות כלפי כל אחד ואחד מהילדים, למצות את מלוא הפוטנציאל הקיים באישיותו הייחודית. בית הספר הוא ביתם של כל בני אילת והסביבה שבוחרים לשלוח את ילדיהם למערכת חינוך ציונית דתית. כמו במשפחה כך גם בבית הספר, נשאף להאמין בכל ילד וילדה, לאהוב אותם ולחוש כלפיהם אחריות כאילו היו ילדינו האישיים ולקדם אותם באופן המקצועי ביותר.
 
הקו המנחה של בית הספר הוא פעולה לאור ארבעת הערכים של ראשי התיבות עתי"ד: תורה, ערכים, יחס אישי ודעת.
 
בשנה זו, אמונה היא הנושא המרכז של בית הספר בשנה זו. הנושאים בהם נעסוק: אמונה, אמת, שמחה ואהבת הארץ והמקדש. 
 
יחד עם כל מערכת החינוך בישראל נמשיך לעסוק ב"למידה משמעותית". בשנה זו שמנו לעצמנו למטרה להיות ארגון לומד בתחומי העשיה השונים ובדגש על פדגוגיה איכותיות, שיטתית ומקצועית המוכוונת לקידומו של כל אחד מתלמידנו.
 
דמויותיהם של הרב יוסף קאפח ואשתו הרבנית ברכה קאפח ילוו אותנו במהלך שנת הלימודים הזו. אנו רואים בדמויות אלו סמל ומופת לגדלות בתורה ועשיית חסד. 
 
נשתדל להמשיך ולהעמיק גם בלימוד דמותו של הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג שעל שמו קרוי בית הספר, ואף הוא היה מגדולי התורה של הציונות הדתית והיוו דמות מופת לאיש של תורה, שמתוך גדלותו בתורה ידיו רב לו גם בתחומי המדע והמחקר. 
  
שנזכה לנהוג באמונה, בדרך ארץ ובאהבת ישראל, ולעלות מעלה מעלה בתורה וביראת שמים.
 
 


 
שנת לימודים פוריה
 
בהצלחה
מנהל ביה"ס