בית ספר יעלים - dvar
נווט למעלה
אתרים
שלום,
הודעות
0
הוסף
אין הודעות
משימות
0
הוסף
אין משימות
כתובת: יעלים
טלפון : 08-6378468
פקס : 08-6336013
שעות קבלה:

הורים ותלמידים יקרים, 
 
ברוכים הבאים לאתר של בית ספרנו.
מטרת האתר לשתף את מבקריו בעשייה החינוכית, בחוויות, בתוצרי התלמידים ובנושאים אחרים.
באמצעותו ניתן יהיה ללמוד על העשייה הבית ספרית, להתוודע אל צוות ההוראה הרחב ולהיות שותפים לתהליכים המתרחשים בבית הספר. 

כולי תקווה שנפיק הנאה ותועלת ממגוון התכנים אשר יוצגו באתר. הנגישות אליו תאפשר לנו ערוצי תקשורת מהנים, פתוחים ומפרים.
בימים אלה, נפתחת שנת לימודים חדשה, תשע"ח. שנה חדשה היא כמו דף חדש הפותח ספר שאת המשכו נרצה להמשיך ולקרוא. אנו ניצבים בפתחה של עלילה חדשה, וכולי תקווה שתהא השנה הבאה עלינו טובה ושקטה, שתגשר ותקשר בין העבר לבין העתיד, שתעודד בנו שוב ושוב את הגירוי, הסקרנות, המוטיבציה והחקרנות, שתפתח עוד חלון קטן של ציפיות והתרגשות, שתיזום איך להשפיע ושתדרבן לנסות ולהגיע לגבהים חדשים.
צוות בית הספר ואני מאמינים כי חינוך טוב משמעו בראש ובראשונה טיפוח סביבה אנושית וחמה שתעניק לנמצא בה את היכולת והרצון לפתח את כישוריו. סביבה שתתמוך ותאפשר צמיחה אישית ולמידה מתוך עניין ואתגר, ומעל לכל: סביבה מוגנת והוגנת.  
אנו  רואים בטיפוח אקלים חינוכי מיטבי את לב העשייה. שכן, רק במקום בו שוררת אווירה חיובית יצליחו התלמידים למצות את יכולתם הלימודית. אנו מאמינים כי במקום בו בצד אהבה, כבוד, אנושיות ועידוד, קיימים גם הצבת גבולות, סדר, ארגון ומשמעת, במקום כזה יחושו התלמידים בטוחים ויהיה בהם את הרצון ואת הכוח להשקיע ולהצליח בלימודים.
האקלים החברתי בבית ספרנו מטפח את האווירה האנושית והכבוד ההדדי בין תלמיד לתלמיד, בין תלמיד ומורה ובין המורים. בית ספרנו מחנך לאכפתיות ומעורבות בחיי בית הספר, הסביבה והקהילה ודואג לשותפות של הצוות, התלמידים וההורים בפעילויות השונות.
נמשיך להוביל את תלמידינו למצוינות לימודית, חברתית וערכית, על מנת שנשיג את מטרתנו - לחנך את תלמידינו להיות אדם בישראל - בוגרים שיהיו בני-אדם משכילים וסובלניים, ואזרחים פעילים ומעורבים התורמים לחברה ושותפים בהובלת המדינה להישגים בתחומים השונים.
אנו רואים בכם, ההורים, שותפים משמעותיים בעשייה החינוכית ובאחריות לעתידה של החברה בישראל.
בואו נשלב ידיים ונבנה חברה של אנשים טובים ומקום שטוב לחיות בו.
אנו מאמינים בדיאלוג המורכב מהקשבה, אמון, סובלנות וכבוד הדדי. דיאלוג מקדם שמוביל וימשיך להוביל לקידומו ופיתוחו של בית הספר.
אם יחד נעשה, יחד גם נצליח

ברצוני לאחל לכולנו שנת לימודים נפלאה, שנת שגשוג ופריחה, עשייה והתפתחות, שנה של הידברות ושיתוף פעולה. שנת התחדשות וצמיחה, שנת שיתוף ואחווה.
אני מאחלת לכולנו המשך עשייה פורייה ומהנה.  
 ​
לימור קטן
מנהלת בית הספר
פרחים-103.png